لایه های دفاعی ضد باج گیر پادویش

لایه اول؛ محافظت اطلاعات

اولین لایه و ابتدایی ترین لایه ای که به محض نصب ضد باج گیر روی سیستم شما فعال می شود لایه محافظت اطلاعات می باشد. این لایه نیازی به اتصال اینترنت نداشته و با خصوصیات بالای امنیتی بسیاری از باج گیرهای معروف همانند ویروس واناکرای را شناسایی کرده و جلوی نفوذ آن به سیستم را می گیرد.

لایه دوم؛ داده بان

دومین لایه امنیتی ضد باج گیر پادویش لایه داده بان است. این لایه روزی دوبار از تمامی اطلاعات سیستم شما بکاپ می گیرد تا در صورت حمله باج گیرها با استفاده از آن بکاپ ها از اطلاعات شما محافظت کند. مکانیزم این لایه طوری طراحی شده که حجم این بکاپ ها بسیار پایین بوده و مقدار زیادی از حافظه شما را اشغال نمی کند. یکی از فواید جانبی عملکرد این لایه این است که اگر مثلا فایلی را به اشتباه حذف یا رونویسی کردید بتوانید از این طریق آن را بازگردانی نمایید. این قابلیت بسیار جذاب و قابل ملاحظه می باشد.

لایه سوم؛ محافظت MBR

سومین لایه محافظتی ضد باج گیر پادویش لایه محافظت MBR می باشد. این لایه امنیتی نیز برای باج گیرهای خاصی طراحی شده که اقدام به رمز نمودن اطلاعات کامپیوتر می کند. بدین منظور لایه فوق از رمز شدن اطلاعات قبل از خاموش شدن سیستم جلوگیری می کند. این لایه امنیتی مانع از حملات باج گیر های فوق می شود.

لایه چهارم؛ طعمه گذاری

چهارمین لایه امنیتی که ضد باج گیر پادویش را از سایر ضدباجگیرها متمایز می کند لایه محافظت به شیوه طعمه گذاری می باشد. تنها برخی از باج گیرهای بسیار پیشرفته می توانند از سه لایه قبلی بگریزند اما در این لایه قطعا به دام خواهند افتاد. این باج گیرها جهت ایجاد اختلال دسترسی به اطلاعات آنها را تغییر نام می دهند. مکانیزم عملکردی این لایه طوری می باشد که در نقاط مختلفی از فایل ها و فولدر های شما طعمه هایی را برای باج گیرها قرار داده و درصورت شناسایی باج گیر, آنها را خنثی سازی می کند. طعمه ها دائما تغییر نام می دهند تا توسط باج گیرها شناسایی نشوند. در ضدباجگیر پادویش امکان فعال/غیر فعال سازی این قابلیت وجود دارد.


با پادویش به هیچ کس

بـــــاج ندهیــــــــــــــد!

Performance on Laptop

بکارگیری هوش مصنوعی

ضدباجگیر پادویش به واسطه هوش مصنوعی توانایی مقابله با هر نوعی از بدافزار باجگیر، حتی بدافزارهای ناشناس را دارد. این تشخیص کاملا رفتاری بوده و نیاز به هیچ آپدیت روزانه ای ندارد. این محصول می تواند تمامی ویروس های باج گیر معروف، همانند ویروس واناکرای را شناسایی کرده و جلوی نفوذ آنها را به سیستم بگیرد.

بکاپ گیری مداوم

لایه داده بان پادویش مشابه نرم افزار بکاپ گیری عمل کرده و روزانه دوبار از تمامی اطلاعات بکاپ می گیرد. این بکاپ ها قابلیت بازیابی سریع داشته و بسیار کم حجم می باشند. یکی از فواید جانبی عملکرد این لایه این است که اگر مثلا فایلی را به اشتباه حذف یا ویرایش کردید، بتوانید از این طریق آن را بازگردانی نمایید.

Performance on Tablet

بکاپ کم حجم

محافظت اطلاعات

محافظت MBR

تکنولوژی رفتارشناسی

پشتیبانی بی نظیر

قابلیت طعمه گذاری


برای آشنایی بیشتر با سایر محصولات پادویش روی گزینه های زیر کلیک نمایید

آنتی ویروس امنیت کامل

سیستم عامل ویندوز

بیشتر بدانید

آنتی ویروس اندروید

سیستم عامل اندروید

بیشتر بدانید

پرنتال کنترل

سیستم عامل اندروید

بیشتر بدانید