شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که نصب یک آنتی ویروس اورجینال را جدی نمی گیرند. در این مطلب، 5 دلیل مهم را ذکر می کنیم، که بدانید چرا باید از آنتی ویروس پادویش استفاده نمایید. بنابراین در صورتی که امنیت زندگی مجازی تان برای شما اهمیت دارد، این مطلب را از دست ندهید.

1- نرم افزار ضد باجگیر پادویش

اگر اولین بار است که با اصطلاح ضد باجگیر برخورد کرده اید، باید بدانید که قابلیت ضد باجگیر متفاوت از آنتی ویروس می باشد. باجگیرها نوعی بدافزار هستند که اغلب توسط آنتی ویروس ها شناسایی نمی شوند. باجگیرها به محض ورود به رایانه تان، تمامی اسناد و اطلاعات شما را قفل کرده و برای باز پس دادن آنها از شما طلب باج می کنند. این باج ها معمولا می بایست در قالب ارز دیجیتال پرداخت گردد. البته این نکته هم قابل ذکر است که در اکثر اوقات پس از پرداخت باج، باز هم اطلاعات شما بازگردانده نخواهد شد. تنها راه درمان باجگیرها پیشگیری از ورود آنها به رایانه تان می باشد. اینجاست که اهمیت نرم افزار ضد باجگیر مشخص می گردد.

نرم افزار ضد باجگیر پادویش به تاییدیه موسسه AV-Test آلمان، توانایی شناسایی و مقابله با 100% باجگیرهای شناخته شده و حتی باجگیرهای ناشناس را دارد. محصول آنتی ویروس پادویش نسخه امنیت کامل علاوه بر آنتی ویروس، دارای نرم افزار ضد باجگیر بوده و امنیت کامل را برای شما به ارمغان می آورد.

2- قیمت بسیار مناسب

در صورتی که از آنتی ویروس های غیر اورجینال، کرک شده و ارزان قیمت استفاده می کنید، باید بدانید که این آنتی ویروس ها به هیچ وجه بازدهی و قابلیت آنتی ویروس های اورجینال را نداشته و اغلب به سرورهای جعلی متصل می گردند. اما اگر از آنتی ویروس های اورجینال استفاده می کنید، حتما می دانید که امروزه با افزایش نرخ ارز، قیمت این محصولات بسیار افزایش یافته است. محصولات پادویش، با آنکه کیفیتی برابر رقبای اورجینال خود دارد، قیمت بسیار مقرون به صرفه ای داشته که این عامل، استفاده از این محصولات اورجینال را کاملا منطقی می گرداند.

3- پشتیبانی دائمی (تلفن، ایمیل و چت آنلاین)

بیشترین چالش در بین کاربران نرم افزارهای خارجی بخصوص آنتی ویروس ها، مربوط به فرآیند پشتیبانی این محصولات می باشد. عوامل مختلفی چون، تحریم ها، عدم پشتیبانی از زبان فارسی، عدم پاسخگویی به کاربران ایرانی و غیره، استفاده از خدمات پشتیبانی آنتی ویروس های اورجینال را بسیار سخت و گاها غیر ممکن می گرداند. این در حالی است که پادویش همواره از طرق مختلفی همچون تلفن، ایمیل و چت آنلاین، خدمات پشتیبانی را به کاربران خود برای تمامی محصولات ارائه می نماید.

4- پادویش همپای رقبای مطرح جهانی

آنتی ویروس پادویش به پشتوانه سالها تجربه و تخصص دانشمندان ایرانی، از لحاظ کیفیت هم طراز سایر آنتی ویروس های مطرح جهانی می باشد. این محصول دارای امکانات بسیاری همچون هسته پردازش قدرتمند بومی، آزمایشگاه تخصصی بدافزار، تکنولوژی شبکه پردازش ابری، ضد باجگیر 4 لایه و کنترل ابزار پیشرفته می باشد.

5- محصولات متنوع

برند پادویش در حوزه محصولات غیر سازمانی، دارای محصولات متنوعی می باشد. برای سیستم عامل ویندوز، آنتی ویروس امنیت کامل، نرم افزار ضد باجگیر و افزونه مرورگر آنتی فیشینگ و برای سیستم عامل اندروید، آنتی ویروس اندروید و نرم افزار پرنتال کنترل ارائه شده است.

جهت آشنایی بیشتر با هرکدام از محصولات پادویش، از منوی بالا به بخش محصولات مراجعه نموده و محصول مورد نظر را انتخاب نمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!