پرنتال کنترل

همزمان با پیشرفت تکنولوژی، تهدیدات در فضای مجازی نیز افزایش یافته است. بخش وسیعی از این تهدیدات، تلفن های همراه را هدف قرار داده اند. با توجه به افزایش دسترسی کودکان به تلفن همراه، باید از آنها در برابر تهدیدات موجود، محافظت نمود. اپلیکیشن پرنتال کنترل یکی از مؤثرترین ابزارهای محافظت از کودکان در برابر تهدیدات فضای مجازی می باشد.

 

پرنتال کنترل 2

دسترسی آسان کودکان به تلفن همراه

با تغییر در سبک زندگی شهری، بازی با تبلت یا تلفن همراه به تنها سرگرمی کودکان تبدیل شده است. بسیاری از والدین برای کودکان خود تبلت یا گوشی شخصی تهیه کرده اند. افزایش برگزاری کلاسهای آنلاین نیز سبب شده تا بسیاری از والدین مجبور شوند تا تلفن همراه شان را موقتا در اختیار کودکان خود بگذارند. بنابراین استفاده کودکان از تلفن همراه به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است.

 

عدم آگاهی فرزندان نسبت به کار با تلفن همراه

عموما وقتی والدین تلفن همراه را در اختیار فرزندان خود قرار می دهند، دچار دردسرهایی می شوند. این دردسرها بعلت عدم آگاهی فرزندان نسبت به استفاده صحیح از تلفن همراه می باشد. گرفتن عکس و ضبط ویدیو هایی بدون اجازه والدین که موجب پر شدن حافظه گوشی می شود، برقراری تماس ناخواسته با مخاطبان، ارسال پیام های بی مفهوم به مخاطبان، ارسال ناخواسته تصاویر و اطلاعات شخصی در شبکه های اجتماعی، بهم ریختن تنظیمات تلفن همراه، پاک شدن برنامه های نصب شده و … بخشی از دردسرهای احتمالی ناشی از استفاده ناصحیح از تلفن همراه می باشد. لذا نیاز است تا عملکرد کودکان با تلفن همراه، کنترل و نظارت گردد.

 

پرنتال کنترل 3

خطرات فضای مجازی در کمین فرزندان

خطرات موجود در فضای مجازی، سلامت جسمی و روحی کودکان را مورد تهدید قرار می دهند. عدم تحرک کودکان بعلت بازی مداوم با تلفن همراه، آسیب های جسمی زیادی را برای کودکان در بردارد. از سویی دیگر وجود فضاهایی خطرناک که مناسب سن کودکان نیستند، می توانند آسیب های روحی بی شماری را به آنها وارد کرده و سلامت روانی کودک را به خطر بیندازند. در نتیجه نیاز به مدیریت و نظارت بر فعالیت فرزندان در فضای مجازی می باشد.

 

پرنتال کنترل 4

راه حل پادویش برای مدیریت و کنترل عملکرد کودکان با تلفن همراه

یکی از مؤثرترین راه حل ها برای نظارت، مدیریت و کنترل کودکان در فضای مجازی، استفاده از اپلیکیشن پرنتال کنترل پادویش می باشد. این نرم افزار قابل نصب بر روی گوشی های اندروید می باشد. پرنتال کنترل پادویش علاوه بر امکان تعیین دسترسی و زمانبندی برنامه های موبایل، گزارش کاملی را از عملکرد فرزندان در فضای مجازی، در اختیار والدین قرار می دهد. با تنظیم دسترسی های لازم، از دردسرهای استفاده ناصحیح از تلفن همراه توسط کودکان در امان بمانید. با مدیریت و نظارت بر فعالیت کودکان در فضای مجازی، فرزندتان را از تهدیدات موجود مصون نگه دارید. برای دستیابی به تمامی امکانات فوق، کافی است اپلیکیشن پرنتال کنترل پادویش را از منوی دانلود محصولات، دانلود و نصب نمایید. پس از اعمال تنظیمات مورد نظر، می توانید بدون دغدغه تلفن همراه را در دسترس فرزندانتان قرار دهید.

 

پرنتال کنترل پادویش

پرنتال کنترل پادویش چه امکاناتی دارد؟

اپلیکیشن پرنتال کنترل پادویش امکانات بسیار متنوعی دارد که برخی از آنها در ادامه بیان شده است:

زمان بندی برنامه ها: ایجاد زمانبندی استفاده فرزند از برنامه ها توسط والدین

بروزرسانی خودکار: دریافت آخرین بروزرسانی به صورت خودکار

ساخت پروفایل: ساخت حساب کاربری با زمانبندی اختصاصی هر فرزند توسط والدین

مسدود سازی دوربین: مسدود سازی استفاده فرزند از دوربین توسط والدین

مدیریت استفاده از اینترنت: کنترل استفاده فرزند از اینترنت (دیتا و وای فای) طبق زمانبندی مشخص توسط والدین

عدم حذف نصب: جلوگیری از حذف برنامه ها و پاک کردن اطلاعات گوشی توسط فرزند

حفظ اطلاعات شخصی: جلوگیری از انتشار اطلاعات و تصویر شخصی با قابلیت کنترل دسترسی فرزند توسط والدین

آرشیو پیامک ها و تماس ها: گزارش کاملی از تماس ها و متن پیامک های ارسالی و دریافتی به والدین

آرشیو سایت های مرور شده: گزارش کاملی از سایت های مشاهده شده در مرورگر به والدین، حتی در صورت حذف تاریخچه

جهت آشنایی بیشتر با پرنتال کنترل پادویش و آگاهی از سایر امکانات و ویژگی های آن به صفحه محصول پرنتال کنترل از منوی “محصولات” مراجعه نمایید. همچنین برای دانلود و استفاده رایگان 20 روزه از آنتی ویروس پادویش اینجا را کلیک نمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!