امروزه تلفن های همراه به وسیله ای ضروری برای هریک از افراد جامعه تبدیل شده اند. هر رده سنی متناسب با علایق خود از یک سری قابلیت های تلفن همراه بهره مند می شوند. اما آیا باید تمامی قابلیت ها بدون محدودیت برای رده های سنی پایین تر نیز در دسترس باشد؟

.

.

از طرفی اکثر نرم افزار های رایگان اندروید تبلیغاتی را برای کاربرانشان به نمایش می گذارند که بعضا دارای محتوای نامناسب و غیر اخلاقی می باشند.

 دستیابی به محتوای نادرست می تواند به مراتب صدمات روحی جبران ناپذیری را به فرزندانمان وارد نماید و بنیان و اساس تربیت کودکان ما را دچار مشکل کند. با اینکه والدین, معلمان و مسئولان آموزشی نقش پررنگی را بر روی رفتار و عملکرد (کودکان و نوجوانان ) ایفا می کنند. ولی این کنترل تا کجا امکان پذیر است؟

نرم افزار پرنتال کنترل پادویش چاره کار است

 آیا میتوانیم همیشه مراقب باشیم و همه موارد را کنترل کنیم؟ آیا میتوانیم در زمانی کوتاه همه مفاهیم درست و غلط را به فرزندانمان بیاموزیم؟

مخاطرات مذکور باعث شد تا نرم افزار پرنتال کنترل پادویش به بازار عرضه شود. این نرم افزار تا حد زیادی مسئولیت نظارت و کنترل فرزندانمان را در غیاب ما بر عهده خواهد داشت.

هدف از تولید پرنتال کنترل، بلوغ فکری و جسمی فرزندان بواسطه کنترل و مراقبت غیر مستقیم والدین می باشد. این کنترل با ایجاد محدودیت دسترسی به بخش های مختلف بر اساس سن فرزند و یا زمان بندی استفاده اعمال می گردد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!