آنتی‌ویروس پادویش

از امنیت کامل لذت ببرید…

اگر به دنبال یافتن بهترین آنتی ویروس برای ویندوز 10، ویندوز 11، ویندوز سرور 2019 و یا نسخه های قدیمی تر هستید ما به شما آنتی ویروس ویندوز پادویش را پیشنهاد می دهیم. ضد ویروس پادویش نسخه امنیت کامل دارای ویژگی های منحصر بفردی می باشد. ویژگی های مذکور باعث شده تا این آنتی ویروس قوی، قابلیت رقابت با برترین نمونه های خارجی را داشته باشد. یکی از آن ویژگی ها، قابلیت UMP می باشد. این قابلیت برای یک فلش ویروسی همچون یک آنتی ویروس فلش عمل کرده و مانع از حملات بدافزاری از طریق فلش و یا سایر حافظه های جانبی می شود.

با چند کلیک ساده
دریافت مستقیم آخرین نسخه
تخفیف ویژه تمدید
آموزش خرید تا فعالسازی

ویژگی های منحصر بفرد پادویش نسخه امنیت کامل

دارای نرم افزار ضدباجگیر قدرتمند
بدون دغدغه تمامی فلش های ویروسی و خطرناک را متصل کنید.
تهیه پشتیبان روی حافظه سیستم به صورت زمانبندی و محافظت شده
کارشناسان پشتیبانی همیشه در دسترس اند
Silent Mode

حالت بی صدا

یکی از قابلیت های آنتی ویروس پادویش حالت بی صدا است. این قابلیت در زمان استفاده از نرم افزارهای حساس و یا اجرای بازی ها کاربرد دارد. در حالت بی صدا با اعمال زمانبندی، هیچ پیامی از سمت آنتی ویروس پادویش نمایش داده نمی شود. پس از زمانبندی همه تنظیمات به حالت عادی بر می گردد. برای تنظیمات این قابلیت می توانید به منوی سمت راست نرم افزار، بخش ابزارها مراجعه نمایید.

Cloud

شبکه پردازش ابری

قابلیت ابری یکی دیگر از ویژگی های آنتی ویروس پادویش نسخه امنیت کامل می باشد. از طریق این قابلیت کاربران سراسر نقاط کشور در برابر ویروس های مختلفی که در مکان های مختلف کشور شناسایی شده اند ایمن می شوند. تا کنون بیش از یک و نیم میلیون کاربر پادویش به این شبکه ابری متصل و ایمن شده اند.

ضدباجگیر

هوش مصنوعی

شبکه ابری

بکاپ کم حجم

پویش سریع

محافظ فلش

پنل کاربری آنتی ویروس امنیت کامل پادویش

مجوز استفاده

در این قسمت اطلاعاتی از زمان پایان اعتبار مجوز نرم افزار نشان داده شده است و با کلیک بر روی گزینه “مجوز استفاده” وارد صفحه مدیریت مجوز می‌شوید.
شماره نسخه

توجه داشتید باشید همواره از آخرین نسخه منتشر شده استفاده نمایید. برای دانلود محصول از طریق لینک زیر اقدام نمایید.


پویش سفارشی

وضعیت کلی امنیت رایانه ­ی شما در مقابل بدافزارها با رنگ آن نمایش داده می­ شود. رنگ سبز به این معنی است که رایانه­ ی شما در امنیت کامل است. رنگ قرمز به این معنی است که مشکل مهمی رایانه ی شما را تهدید می­ کند.
آنتی ویروس پادویش
نسخه امنیت کامل

پادویش (Padvish) یک ضدویروس ایرانی قابل رقابت با ضدویروس‌های رایج است که تمام مراحل طراحی و پیاده‌سازی آن به دست تیم مجرب داخلی صورت گرفته است و قابلیت شناسایی و مقابله با بدافزارهای رایج را دارد. این محصول به پشتوانه تکنولوژی شبکه ابر کاربران و تیم تحلیل بدافزار قوی، قادر است به شناسایی جدیدترین بدافزارها در کمترین زمان ممکن بپردازد.
پویش سفارشی

در این قسمت تنظیمات پویش سفارشی انجام می‌شود. با کلیک بر روی آن می‌توانید شاخه‌های مورد نظر خود برای پویش را انتخاب نمایید.

برای آشنایی با سایر محصولات پادویش روی گزینه های زیر کلیک نمایید

لوگو آنتی ویروس پادویش اندرویدلوگو سفید آنتی ویروس پادویش اندروید

آنتی‌ویروس اندروید

بیشتر بدانید
لوگو ضدباجگیر پادویشلوگو سفید ضدباجگیر پادویش

ضدباجگیر پادویش

بیشتر بدانید
لوگو پرنتال کنترللوگو سفید پرنتال کنترل

پرنتال کنترل پادویش

بیشتر بدانید