آنتی ویروس معتبر اورجینال

تهدیدات موجود در فضای سایبری، کاربران را به سمت استفاده از آنتی ویروس های معتبر سوق داده اند. در این شرایط وجود آنتی ویروس های گوناگون ضمن سردرگمی کاربران، انتخاب یک آنتی ویروس معتبر را برای ایشان مشکل ساخته است. در این مطلب ضمن ارائه راهنمای انتخاب بهترین آنتی ویروس اورجینال، نحوه تهیه و فعالسازی آن بیان شده است.

کاربرانی که از آنتی ویروس های معتبر استفاده نمی کنند، همواره نگران ویروسی شدن رایانه خود می باشند. بسیاری از این کاربران هر از چند گاهی بعلت ویروسی شدن رایانه شان، مجبور می شوند ویندوزشان را عوض کنند. از آن بدتر زمانی هست که رایانه این افراد مورد حمله باج افزار ها قرار گرفته و اطلاعاتشان را برای همیشه از دست بدهند. این تهدیدات کاربران را ترغیب به استفاده از آنتی ویروس های معتبر می نمایند.

انتخاب آنتی ویروس معتبر

آنتی ویروس های غیر اورجینال و یا آنتی ویروس های به ظاهر اورجینال ارزان قیمت، امنیت کامل را برای کاربران تامین نمی کنند. برای بررسی این موضوع به مطلب ” آنتی ویروس اورجینال بخریم یا کرک شده؟ ” مراجعه نمایید. در این مطلب بیان شده که تنها راه تامین امنیت کاربران استفاده از آنتی ویروس های معتبر و اورجینال می باشد. در مطلب فوق اشاره شده که قیمت دلاری و شرایط تحریمی آنتی ویروس های معتبر خارجی، شرایط استفاده از این محصولات را برای کاربران مشکل نموده است. در این میان بهترین انتخاب آنتی ویروس معتبر و اورجینال داخلی می باشد.

پادویش بهترین آنتی ویروس معتبر اورجینال

در قسمت قبل بیان شد که در شرایط کنونی بهترین انتخاب برای مقابله با تهدیدات موجود، استفاده از آنتی ویروس داخلی می باشد. در حال حاضر تنها آنتی ویروس معتبر و اورجینال ایرانی، آنتی ویروس پادویش می باشد. سایر برند ها با کپی محصولات خارجی، آنها را با قالب فارسی تحت عنوان آنتی ویروس ایرانی ارائه داده اند.

برخلاف آنتی ویروس های اورجینال خارجی، محصولات پادویش با قیمت بسیار مناسبی عرضه شده اند. همچنین این محصولات دارای رابط کاربری فارسی اند. یکی از بزرگترین مزایای آنتی ویروس پادویش، وجود قابلیت ضد باج گیر در این محصول می باشد. ضد باج گیر پادویش به تایید موسسه معتبر AV-TEST آلمان، قابلیت شناسایی و مقابله با تمامی ویروس های باجگیر (شناخته شده و ناشناس) را دارد.

پشتیبانی آنتی ویروس معتبر پادویش

پشتیبانی کاملا حرفه ای و تمام وقت محصولات پادویش یکی از مزایای رقابتی این محصولات می باشد. پشتیبانان کارآزموده پادویش بصورت تلفنی، چت آنلاین سایت و ایمیل پاسخگوی مشکلات کاربران می باشند.

نحوه تهیه آنتی ویروس معتبر پادویش

برای تهیه آنتی ویروس معتبر پادویش، در سایت www.mypadvish.ir به منوی محصولات مراجعه نمایید. بعد از کلیک روی محصول مورد نظر، صفحه معرفی آن محصولات نمایش داده می شود. در ابتدای صفحه مورد نظر، لینک های خرید لایسنس (جهت خرید مجوز استفاده از محصول)، دانلود محصول (جهت دانلود رایگان فایل نصب محصول)، تمدید لایسنس (جهت تمدید مجوز استفاده از محصول) و راهنمای تصویری خرید تا فعالسازی (جهت راهنمایی تصویری نحوه تهیه و فعالسازی آنتی ویروس) در دسترس می باشد.

چهار مرحله برای نصب و فعالسازی پادویش

تنها با انجام چهار مرحله زیر می توانید از هر یک از محصولات پادویش استفاده نمایید:

  • مرحله اول: دانلود محصولات پادویش؛ جهت دانلود هر یک از محصولات به منوی دانلود محصولات مراجعه نمایید.  در صفحه دانلود محصولات، روی لینک دانلود محصول مورد نظر کلیک نمایید. در ادامه فایل نصب محصول مربوطه شروع به دانلود شدن می شود.
  • مرحله دوم: نصب محصولات پادویش؛ فایل دانلود شده در مرحله قبل را اجرا نمایید تا مراحل نصب محصول آغاز گردد. در انتها در صورتی که لایسنس را قبلا خریداری کرده اید، روی دکمه “مجوز استفاده دارم و می خواهم آن را فعال کنم” کلیک نموده و لایسنس خود را وارد نمایید تا محصول فعال گردد. در صورتی که لایسنس را خریداری نکرده اید، بر روی دکمه “فعال سازی دوره رایگان آزمایشی” کلیک نموده و از دوره آزمایشی 20 روزه محصولات استفاده نمایید.
  • مرحله سوم: خرید لایسنس محصولات پادویش؛ جهت خرید لایسنس محصولات به صفحه فروشگاه مراجعه نمایید. بر اساس تعداد کاربر و مدت زمان اعتبار درخواستی، یکی از محصولات را انتخاب نموده و ادامه روند خرید را طی نمایید. بعد از پرداخت موفق، لایسنس محصول مربوطه صادر شده و ضمن نمایش به شما برای ایمیل تان نیز ارسال می گردد.
  • مرحله چهارم: فعالسازی محصولات پادویش؛ جهت فعالسازی محصولات، وارد قسمت “مجوز استفاده” در صفحه محصول شده و مجوز خریداری شده را به آن اضافه نمایید. بعد از کلیک بر روی دکمه فعالسازی، محصول مورد نظر فعال می گردد.

جهت آشنایی بیشتر با آنتی ویروس پادویش و آگاهی از سایر امکانات و ویژگی های آن به صفحه محصول آنتی ویروس ویندوز از منوی “محصولات” مراجعه نمایید. همچنین برای دانلود و استفاده رایگان 20 روزه از آنتی ویروس پادویش اینجا را کلیک نمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!