هر دو شکه شدند. تمام زندگی آنها در آن لپ تاپ بود. فردا صبح با عجله و هراسان باهم به فروشگاه خدمات کامپیوتری محمد رفتند. محمد ساعتی با لپ تاپ کار کرد و در نهایت گفت مهرداد جان شرمندم. سیستم شما ویروسی شده است. آن هم چه ویروسی…

  .

.

.

مهرداد بعد از دوسال زندگی مشترک با مینا تصمیم گرفت تا لپ تاپی بخرد و همه تصاویر شخصی و فیلم هایی که در طول این دو سال در موبایل و فلش خود نگه داشته بودند را به آن لپ تاپ منتقل کند. این عکس و فیلم ها یک دنیا خاطره بود که خیلی برای هر دو شان اهمیت داشت ولی افسوس حافظه گوشی و فلش آنها پر شده بود و از اینکه نمی توانند عکس و فیلم جدیدی بگیرند حسابی کلافه شدند.

خلاصه یک روز مهرداد به بازار رفت و یک لپ تاپ با حافظه بالا خرید. همان شب هر دو با خوشحالی تمام محتوای گوشی و فلش خود را به لپ تاپ منتقل کردند و همه اطلاعات را از گوشی و فلش خودشان پاک کردند. یک ماهی گذشت و توی این مدت بارها دو نفری می نشستند پشت لپ تاپ و خاطرات جذاب زندگی شان را با هم مرور می کردند. یک روز که دوباره تصمیم گرفتند فیلم عروسی شان رو باهم نگاه کنند وقتی به سراغ لپ تاپ رفتند با صحنه عجیبی روبرو شدند. روی صفحه مانیتور متنی نمایش داده شده بود:

باجگیر ها
آنتی ویروس پادویش دارای ضد باج گیر پادویش برای مقابله ویروس های باج گیر

هر دو شکه شدند. تمام زندگی آنها در آن لپ تاپ بود. فردا صبح با عجله و هراسان باهم به فروشگاه خدمات کامپیوتری که صاحبش محمد، دوست مهرداد بود, رفتند. محمد ساعتی با لپ تاپ کار کرد و در نهایت گفت مهرداد جان شرمندم. سیستم شما ویروسی شده است. آن هم چه ویروسی… باج گیری وحشتناک که تمامی اطلاعات سیستم رو قفل کرده است. مجبورم ویندوز را عوض کنم و متاسفانه همه اطلاعات پاک می شود. ای کاش یک ضدباج گیر نصب می کردید که این بلا سرتان نیاید…

تنها راه مقابله با باج گیر ها پیشگیری می باشد. باج گیر درمانی ندارد!

اما دیگر دیر شده بود. مهرداد و مینا تمام خاطراتشان رو از دست داده بودند. ضدباج گیر پادویش قابلیت مقابله با تمام باج گیرها را دارد و شما می توانید از داستان مهرداد درس گرفته و با نصب ضدباج گیر پادویش تمامی اطلاعات خودتان را ایمن نگه دارید. 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!