یکی از محاسن آنتی ویروس پادویش قالب دو زبانه بودن آن می باشد. بنابراین شما می توانید تمام محیط های نرم افزاری را علاوه بر انگلیسی، بصورت فارسی نیز مشاهده نمایید. در این مطلب به صورت اختصار به محیط و منوی کاملا فارسی آنتی ویروس فارسی پادویش می پردازیم.

 

 

 

 

 

یکی از مشکلاتی که در ارتباط با نرم افزار های انگلیسی زبان با آن روبرو هستیم، عدم آگاهی به تمام قابلیت های آنها می باشد. این مشکلات وقتی بروز پیدا می کنند که کاربران بر لغات تخصصی زبان انگلیسی کامپیوتر مسلط نباشند. این افراد معمولا وقتی یک نرم افزار را دانلود و نصب می کنند فقط از دکمه ها و قابلیت های اصلی آن استفاده می کنند. در صورتی که ممکن است آن نرم افزار دارای قابلیت های متنوع دیگری باشد که به علت عدم وجود یک راهنمای فارسی از آنها غافل هستند.

منوی کاملا فارسی
منوی کاملا فارسی محصولات پادویش

این مشکل معمولا در موقع کار کردن با آنتی ویروس های خارجی نیز اتفاق می افتد. اکثر کاربران وقتی وارد برخی منو های آن می شوند عبارت هایی را می بینند که معنا و عملکرد آنها را نمی دانند. بنابراین یا بسرعت از آنجا خارج شده و یا با اعمال یک سری تنظیمات نادانسته باعث اختلال در عملکرد نرم افزار می شوند.

منو های فارسی پادویش
منو های فارسی پادویش

برخی از نرم افزار های فارسی زبان سعی کرده اند با ترجمه لغات و ارائه یک قالب فارسی این مشکل را برطرف نمایند اما چون ترجمه از نرم افزاری انگلیسی حادث شده، در نتیجه عبارات مبهم فارسی را شاهد هستیم.

منو های فارسی پادویش
منو های فارسی پادویش

قابلیت آنتی ویروس بومی پادویش

نرم افزار پادویش تنها آنتی ویروس فارسی می باشد. این نرم افزار کپی با ترجمه هیچ نرم افزار خارجی نیست و از هسته گرفته تا قالب، کاملا ایرانی و بومی می باشد. بدلیل بومی بودن نرم افزار، اسامی و عبارات بکار رفته در منو ها و محیط نرم افزار کاملا قابل فهم می باشد. لذا تمامی صفحات و محیط های نرم افزار برای کاربران قابل درک می شود. در این صورت شما از تمامی قابلیت های نرم افزار آگاه شده و با تسلط کامل از نرم افزار استفاده خواهید کرد.

از کار کردن با یک آنتی ویروس کاملا بومی با منوی کاملا فارسی لذت ببرید. پادویش همواره به آسایش شما می اندیشد…

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!