ضد باج گیر پادویش

از بـــــــاج ندادن لذت ببرید!

ضد باج گیر پادویش به گواهی موسسه AV TEST آلمان توانایی تشخیص و مقابله با هر نوعی از ویروس باج گیر را دارد. در حملات جهانی ویروس واناکرای در سال 2017 نرم افزار ضد باجگیر پادویش بدون دریافت هیچ آپدیتی با آن مقابله نمود. این در حالی است که سایر آنتی ویروس ها و نرم افزار های ضد باجگیر در تشخیص و مقابله با این ویروس باجگیر ناتوان بودند.
نرم افزار ضد باج افزار پادویش ( با نام آنتی کریپتو پادویش ) بعنوان یکی از پیشرفته ترین نسخه های موجود در جهان به شمار می آید. این محصول قابلیت رقابت با بهترین ضدباج افزار های خارجی را دارد. محافظت چند لایه نرم افزار آنتی کریپتوی پادویش سبب می شود تا رایانه شما در برابر انواع باج افزار های شناخته شده فعلی و یا ناشناس که در آینده تولید خواهد شد، ایمن باشد.

با چند کلیک ساده
دریافت مستقیم آخرین نسخه
تخفیف ویژه تمدید
آموزش خرید تا فعالسازی

ویژگی های منحصر بفرد ضد باج گیر پادویش 

محافظت اطلاعات، شناسایی و تشخیص اغلب باج گیر ها بدون نیاز به اتصال به اینترنت
تهیه پشتیبان و بکاپ از همه اطلاعات روی رایانه شما جهت حفظ همیشگی اطلاعات شما
جلوگیری از رمز نمودن اطلاعات کامپیوتر قبل از خاموش شدن سیستم
کارشناسان پشتیبانی همیشه در دسترس اند

لایه های دفاعی ضدباجگیر

لایه اول؛ محافظت اطلاعات

اولین لایه و ابتدایی ترین لایه ای که به محض نصب ضد باج گیر روی سیستم شما فعال می شود لایه محافظت اطلاعات می باشد. این لایه نیازی به اتصال اینترنت نداشته و با خصوصیات بالای امنیتی بسیاری از باج گیرهای معروف همانند ویروس وانکرای را شناسایی کرده و جلوی نفوذ آن به سیستم را می گیرد.

لایه دوم؛ داده بان

دومین لایه امنیتی ضد باج گیر پادویش لایه داده بان است. این لایه روزی دوبار از تمامی اطلاعات سیستم شما بکاپ می گیرد تا در صورت حمله باج گیرها با استفاده از آن بکاپ ها از اطلاعات شما محافظت کند. مکانیزم این لایه طوری طراحی شده که حجم این بکاپ ها بسیار پایین بوده و مقدار زیادی از حافظه شما را اشغال نمی کند. یکی از فواید جانبی عملکرد این لایه این است که اگر مثلا فایلی را به اشتباه حذف یا رونویسی کردید بتوانید از این طریق آن را بازگردانی نمایید. این قابلیت بسیار جذاب و قابل ملاحظه می باشد.

لایه سوم؛ محافظت MBR

سومین لایه محافظتی ضد باج گیر پادویش لایه محافظت MBR می باشد. این لایه امنیتی نیز برای باج گیرهای خاصی طراحی شده که اقدام به رمز نمودن اطلاعات کامپیوتر می کند. بدین منظور لایه فوق از رمز شدن اطلاعات قبل از خاموش شدن سیستم جلوگیری می کند. این لایه امنیتی مانع از حملات باج گیر های فوق می شود.

لایه چهارم؛ طعمه گذاری

چهارمین لایه امنیتی که ضد باج گیر پادویش را از سایر ضدباجگیرها متمایز می کند لایه محافظت به شیوه طعمه گذاری می باشد. تنها برخی از باج گیرهای بسیار پیشرفته می توانند از سه لایه قبلی بگریزند اما در این لایه قطعا به دام خواهند افتاد. این باج گیرها جهت ایجاد اختلال دسترسی به اطلاعات آنها را تغییر نام می دهند. مکانیزم عملکردی این لایه طوری می باشد که در نقاط مختلفی از فایل ها و فولدر های شما طعمه هایی را برای باج گیرها قرار داده و درصورت شناسایی باج گیر, آنها را خنثی سازی می کند. طعمه ها دائما تغییر نام می دهند تا توسط باج گیرها شناسایی نشوند. در ضدباجگیر پادویش امکان فعال/غیر فعال سازی این قابلیت وجود دارد.

با آنتی ویروس پادویش به هیچ کس

بــــــــاج ندهیــــــــــــــــــد!

Artificial Intelligence

بکارگیری هوش مصنوعی

ضدباجگیر پادویش به واسطه هوش مصنوعی توانایی مقابله با هر نوعی از بدافزار باجگیر، حتی بدافزارهای ناشناس را دارد. این تشخیص کاملا رفتاری بوده و نیاز به هیچ آپدیت روزانه ای ندارد. این محصول می تواند تمامی ویروس های باج گیر معروف، همانند ویروس وانکرای را شناسایی کرده و جلوی نفوذ آنها را به سیستم بگیرد.

Data Cop

بکاپ گیری مداوم

لایه داده بان پادویش مشابه نرم افزار بکاپ گیری عمل کرده و روزانه دوبار از تمامی اطلاعات بکاپ می گیرد. این بکاپ ها قابلیت بازیابی سریع داشته و بسیار کم حجم می باشند. یکی از فواید جانبی عملکرد این لایه این است که اگر مثلا فایلی را به اشتباه حذف یا ویرایش کردید، بتوانید از این طریق آن را بازگردانی نمایید.

بکاپ گیری کم حجم

محافظت اطلاعات

محافظت MBR

تکنولوژی رفتارشناسی

پشتیبانی بی نظیر

قابلیت طعمه گذاری

پنل کاربری ضد باج گیر پادویش

لایه Tamper protectin

در این قسمت می توانید لایه محافظت را فعال یا غیر فعال نمایید.
لایه محافظت اطلاعات لایه ای است که رفتار باج‌گیرها را شناسایی می‌کند. این تشخیص کاملا رفتاری بوده و نیاز به هیچ آپدیت روزانه یا مانند آن ندارد.

ضد باج گیر پادویش

محصول ضد باج گیر پادویش یکی از پیشرفته ترین نسخه های ضد باج گیر در جهان به شمار می آید و قابل رقابت با بهترین نمونه های خارجی می باشد.محافظت چند لایه ضد باج گیر پادویش سبب می شود تا رایانه شما در برابر انواع باج گیر های شناخته شده فعلی و یا ناشناس که در آینده تولید خواهد شد، ایمن شود.

مجوز استفاده

در این قسمت اطلاعاتی از زمان پایان اعتبار مجوز نرم افزار نشان داده شده است و با کلیک بر روی گزینه “مجوز استفاده” وارد صفحه مدیریت مجوز می‌شوید.
قابلیت غیر فعال کردن لایه داده بان

این لایه روزانه دوبار از کل اطلاعات شما بکاپ تهیه می‌کند. این بکاپ‌ها با تکنولوژی Snapshot ایجاد می‌شود و ظرف چندثانیه تولید شده و فقط چندمگابایت فضا مصرف می‌کند. همچنین لایه داده‌بان از حذف بکاپ‌ها در برابر روش‌ها و حملات نرم‌افزاری نیز محافظت می‌کند.

برای آشنایی با سایر محصولات پادویش روی گزینه های زیر کلیک نمایید

لوگو پادویشلوگو سفید پادویش

آنتی‌ویروس ویندوز پادویش

بیشتر بدانید
لوگو آنتی ویروس پادویش اندرویدلوگو سفید آنتی ویروس پادویش اندروید

آنتی ویروس اندروید

بیشتر بدانید
لوگو پرنتال کنترللوگو سفید پرنتال کنترل

پرنتال کنترل پادویش

بیشتر بدانید