معرفی قویترین آنتی ویروس برای رایانه

استفاده از آنتی ویروس ها برای مقابله با ویروس های رایانه ای امری ضروری است. لذا همواره کاربران بدنبال استفاده از قویترین آنتی ویروس برای رایانه ها هستند. در این مقاله به معرفی قویترین آنتی ویروس برای رایانه می پردازیم.

مزیت های قویترین آنتی ویروس برای رایانه

استفاده از آنتی ویروس یکی از مؤثرترین روش ها جهت محافظت در برابر ویروس های رایانه ای است. با توجه به پیچیدگی بدافزارهای جدید، شناسایی و مقابله با آنها نیازمند بکارگیری یک آنتی ویروس قوی می باشد. در ادامه به معرفی برخی از شاخص ها و مزیت های قویترین آنتی ویروس برای رایانه می پردازیم.

قابلیت ضد‌باج گیر

مهمترین مزیت قویترین آنتی ویروس برای رایانه، مقابله با انواع بدافزار‌ها می باشد. بسیاری از آنتی ویروس های اورجینال امکان مقابله با انواع ویروس، تروجان و کرم ها را دارند. اما تنها تعداد اندکی از آنها امکان مقابله با بدافزارهای باج گیر را دارند. باج گیر‌ها اطلاعات رایانه کاربران را قفل می کنند. لذا کاربران برای باز پس گیری اطلاعات خود باید مبالغ هنگفتی را به عنوان باج پرداخت نمایند. بنابراین یکی از قابلیت های قویترین آنتی ویروس برای رایانه، قابلیت ضد‌باج گیر می باشد.

ویژگی های کاربردی

برخورداری از ویژگی های متنوع و کاربردی یکی از مزیت های قویترین آنتی ویروس برای رایانه محسوب می شود. پنج مورد از ویژگی های مورد انتظار برای یک آنتی ویروس قوی بدین شرح می باشند:

 • بهره گیری از شبکه ابری جهت تشخیص بدافزارهای جدید
 • کنترل ابزار قدرتمند
 • مقابله با نفوذ از طریق شبکه
 • قابلیت دیواره آتش
 • محافظت در برابر بدافزار‌های موجود در حافظه های جانبی

قیمت مقرون به صرفه

شاخص ترین معیار جهت ارزیابی محصولات امنیتی، کیفیت عملکردی آنها می باشد. بهای این محصولات در مراحل بعدی بررسی و مقایسه می شوند. اما امروزه بسیاری از محصولات امنیتی غیر اورجینال با عناوینی چون آنتی ویروس ارزان، آنتی ویروس رایگان و یا آنتی ویروس کرک شده عرضه می گردند. این محصولات به هیچ وجه امنیت لازم را برای کاربران تامین نمی کنند. بنابراین اگر به دنبال قویترین آنتی ویروس برای رایانه هستید، حتما باید از آنتی ویروس های اورجینال استفاده نمایید. البته در حال حاضر بعلت عرضه آنتی ویروس های اورجینال خارجی با بهای دلاری، قیمت این محصولات بسیار بالا بوده و تهیه آنها برای کاربران دشوار می باشد. لذا مقرون به صرفه ترین انتخاب، جهت تهیه قویترین آنتی ویروس برای رایانه، آنتی ویروس اورجینال ایرانی می باشد.

پشتیبانی حرفه ای و سریع

آخرین مزیت قویترین آنتی ویروس برای رایانه، ارائه خدمات پشتیبانی می باشد. عموما محصولات امنیتی، بخصوص آنتی ویروس ها، هرچقدر هم که پیشرفته باشند، نیاز به یک تیم پشتیبانی حرفه ای و سریع دارند. این درحالی است که کاربران ایرانی بعلت شرایط تحریمی، از خدمات پشتیبانی اغلب آنتی ویروس های خارجی محروم می باشند.

قویترین آنتی ویروس برای رایانه کدام است؟

با توجه به مزیت های بیان شده، آنتی ویروس پادویش نسخه امنیت کامل به عنوان قویترین آنتی ویروس برای رایانه معرفی می گردد. این محصول دارای قابلیت ضد‌باج گیر بوده و به گواهی موسسه AV-Test آلمان، با 100% باج گیر‌های شناسایی شده یا ناشناس مقابله می کند. پادویش تنها آنتی ویروس اورجینال ایرانی بوده و نسبت به رقبای خارجی با قیمت بسیار مقرون به صرفه ای عرضه می گردد. کلیه محصولات پادویش امکان استفاده از تیم پشتیبانی قدرتمند و حرفه ای را دارند. تیم پشتیبانی پادویش همواره در کنار کاربران بوده تا با خیالی آسوده از کلیه محصولات پادویش نهایت استفاده را ببرند.

ویژگی های کاربردی آنتی ویروس پادویش

برخی از ویژگی های کاربردی آنتی ویروس پادویش نسخه امنیت کامل بدین شرح می باشد:

 • مقابله با انواع بدافزارها (ویروس ها، تروجان ها، کرم ها و باج گیر‌ها)
 • بهره گیری از تکنولوژی پیشرو UMP جهت محافظت در برابر انتقال هر نوع بدافزار از حافظه های جانبی
 • بهره گیری از AntiCrypto با سیستم محافظت چند لایه برای مقابله با انواع باج گیران دیجیتال
 • تکنولوژی Cloud جهت شناسایی تهدیدهای به روز، خطرناک و ناشناس
 • فایروال تخصصی (دیوار آتش)
 • سیستم تشخیص و مقابله با نفوذ از طریق شبکه (IPS)
 • کنترل ابزار قدرتمند برای کنترل ابزارهای جانبی مجاز و غیرمجاز
 • بروزرسانی مستمر و متناسب با بدافزارهای شایع ایران
 • پشتیبانی آسان، سریع و پشتیبانان کارآزموده و دقیق

جهت آشنایی بیشتر با آنتی ویروس پادویش نسخه امنیت کامل و آگاهی از سایر امکانات و ویژگی های آن به صفحه محصول آنتی ویروس ویندوز از منوی “محصولات” مراجعه نمایید. همچنین برای دانلود و استفاده رایگان 20 روزه از آنتی ویروس پادویش اینجا را کلیک نمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!