ویروس های کامپیوتری، نوعی بدافزار می باشند که با نفوذ به رایانه ها، اقدام به خرابکاری یا سرقت اطلاعات می کنند. تنها راهکار برای شناسایی و مقابله با ویروس ها، تهیه و نصب نرم افزار آنتی ویروس می باشد. اما آیا تمامی آنتی ویروس ها عملکرد یکسانی دارند؟

آنتی ویروس پادویش نسخه امنیت کامل برای نصب و استفاده در سیستم عامل ویندوز طراحی شده است. این آنتی ویروس بعلت ویژگی ها و امکانات قدرتمند، یکی از بهترین انتخاب ها برای امنیت رایانه کاربران می باشد. در ادامه به معرفی ویژگی های آنتی ویروس ویندوز پادویش می پردازیم.

ویژگی های کلیدی آنتی ویروس پادویش

آنتی ویروس پادویش دارای امکانات متعددی می باشد که در ادامه به معرفی مهمترین آنها می پردازیم:

  • قابلیت ضد باجگیر: مهمترین مزیت رقابتی آنتی ویروس پادویش نسخه امنیت کامل، قابلیت ضد باجگیر آن می باشد. این قابلیت با حفاظتی چهارلایه از رایانه کاربران را در مقابل با تمامی ویروس های باجگیر محافظت می کند. باجگیر ها نوعی بدافزار می باشند، که بعد از نفوذ به رایانه کاربران، تمامی اسناد و اطلاعات را قفل کرده و برای بازگرداندن آنها از کاربران باج طلب می کنند. کاربران بعد از افتادن به دام ویروس های باجگیر، یا باید قید اطلاعات خود را بزنند و یا مبالغ هنگفتی را از طریق ارزهای دیجیتال پرداخت نمایند. تنها راه درمان و مقابله با باجگیرها نصب نرم افزار ضد باجگیر می باشد. نرم افزارهای ضد باجگیر با نرم افزار آنتی ویروس تفاوت داشته و باید بصورت جداگانه بر روی رایانه نصب گردند. اما آنتی ویروس پادویش نسخه امنیت کامل علاوه بر قابلیت آنتی ویروس دارای قابلیت ضد باجگیر بوده و امنیت رایانه کاربران را به صورت کامل فراهم می نماید.
  • موتور هوش مصنوعی پادویش: یکی از پیشرفته ترین ویژگی های پادویش، بهره مندی از قابلیت هوش مصنوعی می باشد. این ویژگی، بدافزارها را با استفاده از تکنولوژی رفتارشناسی، تشخیص داده و به همین علت رایانه کاربران، در مقابل با ویروس های جدید و ناشناخته نیز ایمن می شود.
  • تکنولوژی فضای ابری: روزانه تعداد بالایی ویروس رایانه ای تولید و منتشر می شود. رایانه ها در ابتدا بدلیل ناشناخته بودن این ویروس ها، امکان شناسایی و مقابله با آنها را ندارند. برای همین روزانه بسته های بروزرسانی برای آنتی ویروس ها منتشر می شود. لیکن رایانه ها قبل از دریافت بسته های بروزرسانی، در مقابله با این ویروس ها ناتوان خواهند بود. در این میان پادویش راه مقابله با جدیدترین ویروس ها را در فضای ابری خود بصورت لحظه ای منتشر می نماید. تمامی رایانه هایی که به آنتی ویروس پادویش مجهز شوند، به این فضا متصل بوده و در همان لحظه در مقابل با جدیدترین ویروس ها ایمن می شوند.
  • کنترل ابزار پادویش: با قابلیت کنترل ابزار پادویش، امکان ایجاد محدودیت در ابزارهای متصل به رایانه وجود خواهد داشت. این ویژگی موجب عدم درز اطلاعات از رایانه کاربران می شود.
  • قابلیت HIPS : یکی دیگر از قابلیت های آنتی ویروس پادویش نسخه امنیت کامل قابلیت HIPS می باشد. این قابلیت توانایی تشخیص و مقابله با حملات بدافزاری درون شبکه را دارد.
  • قابلیت UMP پادویش: حفاظت بدافزاری از USB ها به اختصارUMP  نامیده می شود. امروزه بسیاری از ویروس های رایانه ای از طریق اتصال حافظه های جانبی، نظیر فلش مموری به رایانه انتقال می یابند. به واسطه قابلیت UMP در صورت وجود هر نوع ویروسی بر روی حافظه های جانبی، امکان اجرای آنها و انتقال آلودگی به رایانه تان وجود نخواهد داشت. این ویژگی باعث شده تا آنتی ویروس پادویش از کاربران در مقابل بسیاری از بدافزارهای مشهور دنیا، محافظت نماید.

  

 

پشتیبانی دائمی از محصولات پادویش

یکی از دغدغه های همیشگی کاربران برای استفاده از نرم افزار های اورجینال بخصوص آنتی ویروس ها، مشکل پشتیبانی آنتی ویروس های خارجی می باشد. یکی از مزایا و برتری های پادویش نسبت به رقبا، پشتیبانی همیشگی و حرفه ای می باشد. پادویش به صورت دائمی از روش های تلفنی، چت آنلاین و ایمیل، پاسخگوی نیاز کاربران می باشد.

تمامی محصولات پادویش دارای مهلت استفاده آزمایشی 20 روزه می باشند. این محصولات در طول مدت زمان آزمایشی با تمامی قابلیت ها به کاربران ارائه می شوند. در صورت رضایت از محصولات، می توانید برای خرید لایسنس آنها اقدام نمایید.

جهت آشنایی بیشتر با آنتی ویروس پادویش نسخه امنیت کامل و آگاهی از سایر امکانات و ویژگی های آن به صفحه محصول آنتی ویروس ویندوز از منوی بالا مراجعه نمایید. همچنین برای دانلود و استفاده رایگان 20 روزه از آنتی ویروس پادویش اینجا را کلیک نمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!