بعضی افراد فکر می کنند نرم افزارهای مخرب و ویروس ها، فقط برای رایانه های شخصی بوده و گوشی های اندروید هیچ گاه ویروسی نمی شوند. درصورتی که انواع ویروس اندروید جهت نفوذ، خرابکاری و جاسوسی از اطلاعات شما در دنیای مجازی وجود دارند.

 

 

 

 

 

همزمان با رشد تکنولوژی و اقبالی عمومی به استفاده از گوشی تلفن همراه به جای رایانه های شخصی، ویروس موبایل نیز گسترش یافته است. این ویروس ها در قالب اپلیکیشن ها یا فایل های مخرب به سیستم عامل گوشی نفوذ کرده و براحتی عملیات خرابکاری و جاسوسی خود را انجام می دهند.

یکی از این اپلیکیشن های ویروسی، مرورگر یو سی توربو اندروید هست که نرم افزاری مخرب می باشد. برای آشنایی با این نرم افزار مثال زیر را مطالعه نمایید:

سارقی را تصور کنید که به دنبال فرصتی مناسب برای دزدی از خانه شماست. در حالی که ورودی ساختمان توسط دوربین‌های امنیتی محافظت می‌شود، درب پشتی خانه بدون هیچ قفلی باز است. ادامه ماجرا و دردسرهای پیش رو کاملا قابل پیش بینی هستند.

ویروس اندروید
اپلیکیشن های بدافزاری

ویروس درب پشتی

ویروس درب پشتی نوعی ویروس می باشد که با همین شیوه و با بهره گیری از نقاط ضعف موجود، به سیستم کاربران نفوذ می‌کنند. هکرها با استفاده از این روش بدون نیاز به اعتبارسنجی وارد سیستم مورد نظر شده و با تغییر نام کاربری و رمز عبور سیستم، کنترل اوضاع را در دست می‌گیرند. با یک بار نفوذ به سیستم، امکان سرقت اطلاعات شخصی قربانی و نصب سایر بدافزارها برای هکر فراهم می‌شود.

نرم افزار مرورگر uc turbo نیز نوعی ویروس درب پشتی بوده که با روش فوق به تلفن همراه شما نفوذ کرده و اطلاعات موبایل شما را سرقت می کند.

 

آنتی ویروس موبایل
پادویش موبایل بهترین آنتی ویروس موبایل است

آنتی ویروس موبایل

تنها راه جلوگیری از نفوذ چنین ویروس هایی استفاده از آنتی ویروس موبایل می باشد. ما به شما آنتی ویروس پادویش اندروید را معرفی می کنیم. برای خرید این آنتی ویروس قوی و اورجینال تنها ماهانه 1800 تومان پرداخت می کنید. در مقابل از خرابکاری های بسیار سنگین جلوگیری می کنید. فراموش نکنید که بهترین راه درمان پیشگیری بوده و نصب آنتی ویروس بهترین راه پیشگیری می باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!