داده بان پادویش حاوی پشتیبان‌های سبک، کم حجم و سریع از اطلاعات کاربر می‌باشد. همچنین داده‌بان از حذف این پشتیبان‌ها در اثر حملات بدافزاری جلوگیری می‌کند. برای آشنایی بیشتر با لایه داده بان پادویش با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 

یکی از قابلیت های آنتی ویروس امنیت کامل، ضد باجگیر پادویش می باشد. این نرم افزار همچنین بصورت جداگانه عرضه شده و قابلیت نصب در کنار همه آنتی ویروس های دنیا را دارد. بدون آنکه کوچکترین تداخلی با سایر آنتی ویروس ها بوجود آورد.

نرم افزار ضد باجگیر پادویش دارای چهار لایه اصلی جهت محافظت از رایانه شما در برابر حملات ویروس های باجگیر می باشد. این لایه ها شامل لایه محافظت اطلاعات، داده بان، محافظت MBR و طعمه گذاری می باشد. در این مقاله به بررسی لابه داده بان می پردازیم:

لایه داده بان پادویش

دومین لایه امنیتی ضد باج گیر پادویش لایه داده بان است. این لایه روزی دوبار از تمامی اطلاعات سیستم شما بکاپ می گیرد تا در صورت حمله باج گیرها با استفاده از آن بکاپ ها از اطلاعات شما محافظت کند. مکانیزم این لایه طوری طراحی شده که حجم این بکاپ ها بسیار پایین بوده و مقدار زیادی از حافظه شما را اشغال نمی کند. یکی از فواید جانبی عملکرد این لایه این است که اگر مثلا فایلی را به اشتباه حذف یا رونویسی کردید بتوانید از این طریق آن را بازگردانی نمایید. این قابلیت بسیار جذاب و قابل ملاحظه می باشد.

بازگردانی فایل های از دست رفته

در صورتی که آنتی ویروس پادویش ویندوز یا نرم افزار ضد باجگیر پادویش را نصب کرده اید به این روش می توانید فایل های از دست رفته را بازیابی نمایید: (دقت نمایید این قابلیت بعد از نصب پادویش به سیستم شما افزوده می شود)

1- به My Computer بروید.

2- روی درایوی که فایل های از دست رفته در آن قرار داشته اند راست کلیک نموده و بر روی properties کلیک نمایید.

3- در پنجره باز شده روی تب previous versions کلیک نمایید.

4- در این صفحه لیستی از بکاپ های موجود در تاریخ ها و ساعت های مختلف را مشاهده می نمایید. روی آخرین زمانی که فایل مورد نظر در دسترس بوده کلیک نمایید.

5- در پوشه باز شده به مسیر فایل مورد نظر رفته و آن فایل را در جای دیگر کپی نمایید.

6- به همین راحتی فایل های از دست رفته به شما بازگردانده شده اند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!