شهرزاد بیشتر از 10 سال است که در زمینه میکس و فتوشاپ فعالیت دارد و در حال حاضر بیش از 20 پرسنل تمام وقت در محل کار خود استخدام نموده است.

.

.

.

.

.

شرایط کاری شهرزاد طوری می باشد که در طول روز تعداد زیادی از مشتریان یا همکاران فایل های خود را درون فلش به شهرزاد تحویل می دهند. او نیز برای انتقال فایل های مذکور تمامی فلش ها را دائما به کامپیوتر خود متصل می کند.

شهرزاد نگران این حجم کاری نیست، او نگران این است که اگر یکی از این فلش مموری ها ویروسی باشد چه فاجعه ای را می تواند رقم بزند. اگر کامپیوتر شهرزاد ویروسی شود تمامی اطلاعات او از بین می رود. حتی ویروس به فلش های سایر مشتریان و همکاران نیز نفوذ کرده و به رایانه آنها نیز صدمه می زند و مقصر این اتفاق شهرزاد خواهد بود.

روزی شهرزاد با یکی از دوستانش که درزمینه آی تی تخصص بالایی دارد مشورت کرد و از او کمک خواست. دوستش به او گفت که باتوجه به تجربه من باید از آنتی ویروسی استفاده کنی که قدرت بالایی را در زمینه شناسایی ویروس های جدید داشته باشد.

پیشنهاد وی به شهرزاد آنتی ویروس امنیت کامل پادویش بود. او به شهرزاد گفت: من خودم به خاطر رفت و آمد به سازمان های متعدد همیشه همین مشکل را داشتم برای همین در زمینه آنتی ویروس های موجود تحقیقات بسیاری کردم و به این نتیجه رسیدم که هم اکنون قوی ترین آنتی ویروسی که تمامی ویروس های فلش رو سریعا شناسایی کرده و مانع از ورود آنها می شود آنتی ویروس امنیت کامل پادویش است.

خوشبختانه شهرزاد بعد از تهیه و نصب آنتی ویروس پادویش دیگر دغدغه ای بابت کار خود نداشته و این آنتی ویروس را به سایر همکاران خود نیز معرفی می کند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!