در صورتی که از محصولات پادویش استفاده می کنید، می توانید قبل از فرارسیدن تاریخ انقضای این محصولات، آنها را تمدید نمایید. این تمدید همراه با تخفیف های جذابی می باشد که در این مطلب به آن می پردازیم. جهت کسب تخفیف پادویش با ما همراه باشید …

 

 

 

 

 

تمامی مشتریان محصولات پادویش (شامل آنتی ویروس ویندوز پادویش، آنتی ویروس موبایل پادویش، ضد باجگیر پادویش و اپلیکیشن پرنتال کنترل پادویش) می توانند با تمدید پادویش خود از تخفیفات زیر بهره مند شوند:

چقدر تخفیف می گیرم؟

اگر قبل از اتمام زمان انقضا تمدید کنید 20 درصد تخفیف می گیرید. اما اگر زمان لایسنس ها تموم بشه جای نگرانی نیست چون تا 15 روز بعد از انقضا 10 درصد تخفیف میگیرید و حتی از 15 روز تا 45 روز بعد هم 5 درصد تخفیف داده میشه.

چگونه تمدید کنم؟

جهت تمدید ابتدا به منو تمدید محصولات پادویش وارد شوید. سپس به صفحه تمدید وارد شده و لایسنس قبلی خود را وارد نمایید تا به طور خودکار تمدید اعمال گردد. بنابراین نیازی به وارد نمودن کد تخفیف پادویش ندارید. اگر لایسنس قبلی خود را فراموش کرده اید جای نگرانی نیست. کافی است با ما تماس بگیرید تا لایسنس قبلی را در اختیارتان قرار دهیم. جهت ارتباط با ما با شماره 43912000 داخلی 3 تماس حاصل فرمائید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!