با توجه به افزایش کارکرد تلفن همراه، تهدیدات مربوط به این وسیله نیز گسترش یافته است. بخش وسیعی از این تهدیدات در قالب بدافزارهای خطرناک و پیچیده انتشار یافته اند. اگر می خواهید از این تهدیدات در امان بمانید با ما همراه شوید تا بهترین آنتی ویروس برای اندروید را به شما معرفی کنیم.

ضرورت نصب آنتی ویروس بر روی تلفن همراه

در سال های گذشته حضور کاربران در فضای مجازی صرفا توسط رایانه ها انجام می شده و با توجه به وجود تهدیدات موجود در فضای مجازی، ضرورت استفاده از آنتی ویروس بر روی رایانه ها وجود داشته است. اما اکنون اغلب کاربران فعالیت خود در فضای مجازی را به وسیله تلفن های همراه انجام می دهند. به همین دلیل بسیاری از کلاهبرداران اینترنتی نیز با تولید بدافزارهای مربوط به سیستم عامل اندروید فعالیت های خرابکارانه خود را ادامه داده اند. بدافزار های مذکور در شبکه های اجتماعی و یا در قالب اپلیکیشن های ناشناس انتشار می یابند. به همین دلیل نصب آنتی ویروس بر روی تلفن همراه ضرورت پیدا کرده است.

بهترین آنتی ویروس برای اندروید کدام است؟

اگر به دنبال بهترین آنتی ویروس برای اندروید هستید، تنها محصولات اورجینال می توانند امنیت لازم را برای شما تامین کنند. قدرت بالا در شناسایی و مقابله با انواع بدافزار‌های سیستم عامل اندروید، امکانات جانبی متنوع و کاربردی و وجود یک تیم پشتیبانی سریع و حرفه ای از جمله ویژگی های بهترین آنتی ویروس برای اندروید می باشند.

آنتی ویروس پادویش نسخه اندروید

در صورتی که به دنبال تهیه بهترین آنتی ویروس برای اندروید می باشید، آنتی ویروس پادویش نسخه اندروید بهترین انتخاب می باشد. این نرم افزار معتبر و اورجینال با تکنولوژی های بسیار پیشرفته ای تلفن همراه کاربران را اسکن نموده و در صورت وجود هر نوع بدافزاری با آنها مقابله می کند. قابلیت های ضد سرقت، ضد فیشینگ و دیواره آتش از جمله امکانات بسیار متنوع این محصول کاربردی می باشد. تیم پشتیبانی پادویش نیز همواره همراه کاربران بوده تا ایشان بدون دغدغه از کار با این محصول کاربردی لذت ببرند.

قابلیت ضد سرقت

همانطور که قابلیت ضد بدافزاری، امنیت تلفن همراه در فضای مجازی را بر عهده دارد، قابلیت ضد سرقت نیز از این وسیله در فضای حقیقی محافظت می کند. به واسطه این قابلیت در صورت سرقت یا مفقودی تلفن همراه، امکان روشن نمودن صدای آژیر، حذف تمامی اطلاعات تلفن همراه، ردیابی موقعیت گوشی و … فراهم خواهد بود. بدین منظور می بایست بعد از فعالسازی قابلیت ضد سرقت، شماره یک فرد معتمد را معرفی نموده تا در مواقع لزوم فرامین پیامک شده از سوی وی اجرا گردد.

قابلیت ضد فیشینگ

درگاه های پرداخت جعلی یا به اصطلاح فیشینگ، اطلاعات حساب بانکی کاربران را دریافت کرده و از حساب بانکی ایشان سرقت می کنند. قابلیت ضد فیشینگ در آنتی ویروس پادویش نسخه اندروید، قبل از ورود هرگونه اطلاعاتی توسط کاربر در درگاه های جعلی، آنها را به سرعت شناسایی کرده و به کاربران پیام هشداری را نمایش می دهد تا آنها را از ورود به این صفحه بازدارد.

قابلیت دیواره آتش

این قابلیت در آنتی ویروس پادویش نسخه اندروید، توانایی کنترل و مدیریت ارتباط برنامه های نصب شده بر روی تلفن همراه با اینترنت را دارد. جهت استفاده از این ویژگی می بایست بعد از نصب محصول قابلیت دیواره آتش را فعالسازی نمود. سپس با ورود به بخش مربوطه امکان مسدود سازی ارتباط اپلیکیشن ها با اینترنت وجود دارد.

جهت آشنایی بیشتر با آنتی ویروس پادویش نسخه اندروید و آگاهی از سایر امکانات و ویژگی های آن به صفحه محصول آنتی ویروس اندروید از منوی “محصولات” مراجعه نمایید. همچنین برای دانلود و استفاده رایگان 20 روزه از آنتی ویروس پادویش اینجا را کلیک نمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!