نفوذ یعنی ورود غیر مجاز و مخفیانه با هدف ایجاد مشکل و نا امنی در سیستم. همچنین منظور از دیوار آتش, جلوگیری از دسترسی بدون مجوز نرم افزارها به اینترنت می باشد. اتصال همزمان همه برنامه ها به اینترنت موجب کندی سرعت اینترنت و مصرف پهنای باند می شود.

.

.

نفوذ چطور اتفاق می افتد؟

نفوذ یعنی ورود غیر مجاز و مخفیانه با هدف ایجاد مشکل و نا امنی در سیستم. این ورود غیر مجاز ممکن است از طریق اینترنت, شبکه های داخلی یا ابزارهای متصل به سیستم از طریق یو اس بی صورت پذیرد. نرم افزار امنیت کامل پادویش بهترین راه مقابله با این تهدید می باشد که از نفوذ افراد سودجو به سیستم شما جلوگیری می نماید.

 

کنترل ابراز چیست و چه کارای های دارد؟

یکی از بزرگترین مشکلاتی که اکثر کاربران با آن مواجه هستند، ترس استفاده از حافظه های جانبی نظیر فلش و هارد اکسترنال می باشد. این ابزار به خاطر اتصال مکرر به سیستم های متفاوت بعضا به ویروس های کامپیوتری آلوده می شوند لذا می بایست این ابزار را کنترل نمود. وظیفه محافظت از سیستم ها در مقابل ابزارهای آلوده به عهده آنتی ویروس میباشد و اگر آنتی ویروس نتواند عملکرد مناسبی در این زمینه داشته باشد عملا استفاده از آن بی معنی میباشد.
آنتی ویروس پادویش یکی از قوی ترین آنتی ویروس ها برای مقابله با ابزارهای آلوده میباشد. آنتی ویروس پادویش به حدی در این بخش کارآمد است که حتی سازمان جاسوسی آمریکا نیز به آن اعتراف کرده و به جاسوسان خود در مورد قابلیت بالای سیستم شناسایی ویروس نرم افزار پادویش هشدار داده است.

دیوار آتش چیست و چه کارای دارد؟

منظور از دیوار آتش, جلوگیری از دسترسی بدون مجوز نرم افزارها به اینترنت می باشد. اتصال همزمان همه برنامه ها به اینترنت موجب کندی سرعت اینترنت و مصرف پهنای باند می شود.
همچنین موضوع تحریم ها باعث شده که اکثر کاربران ایرانی مجبور شوند از برنامه های غیر اصل  یا به اصطلاح کرک شده استفاده کنند. در صورت عدم وجود دیواره آتش این برنامه ها به محض اتصال شما به اینترنت براحتی توسط سرور اصلی خودشان شناسایی شده و بلا فاصله برنامه مربوطه مسدود شده و از کار می افتد. در برخی موارد نیز به سرور مربوط به برنامه های کرک شده انتقال داده می شوند و در نتیجه امکانات و ویژگی های کمتری در اختیار کاربران قرار می گیرد.

برای جلوگیری از این کار میبایست دسترسی این برنامه ها را به اینترنت مسدود کرد. دیواره آتش نرم افزار پادویش براحتی امکان کنترل و مدیریت اتفاقات فوق را در اختیار شما قرار می دهد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!