ضدباج افزار پادویش

یکی از امکانات آنتی ویروس پادویش، ویژگی ضدباج افزار‌ی آن می باشد. این ویژگی به واسطه 4 لایه امنیتی، مانع از حملات باج افزار ها به رایانه کاربران می شود. در ادامه به تشریح قابلیت های این نرم افزار ضدباج افزار­ی می پردازیم.

معرفی باج افزار ها

باج افزار ها نوعی از بدافزار های رایانه ای می باشند. این بدافزار ها بعد از حمله به رایانه کاربران، تمامی فایل های آنها را قفل کرده و برای باز پس دادن فایل ها، از کاربران طلب باج می کنند. به این علت آن ها را باج افزار می نامند. عموما این باج ها در قالب ارز های دیجیتال از کاربران دریافت می شود.

ضدباج افزار چیست؟

معمولا باج افزار ها توسط آنتی ویروس­ ها قابل شناسایی نیستند. برای شناسایی و مقابله با باج افزار ها باید نرم افزار ضدباج افزار نصب کنید. بسیاری از کاربران نسبت به این موضوع آگاهی ندارند. آنها زمانی به دنبال نصب ضدباج افزار می­روند که رایانه شان مورد حمله باج افزار ها قرار گرفته است. غافل از اینکه تنها راه درمان باج افزار ها پیش­گیری از ورود آنها می باشد. بعد از نفوذ باج افزار ها به سیستم امکان باز پس­گیری فایل های قفل شده، حتی با نصب نرم افزار ضدباج افزار وجود ندارد.

اگر رایانه تان مورد حمله باج افزار ها قرار گیرد، باید قید اطلاعات خود را زده و در اولین فرصت یک نرم افزار ضدباج افزار بر روی رایانه خود نصب نمایید. زیرا ممکن است به زودی مجددا مورد حمله همان باج افزار قرار گرفته و سایر اسناد و اطلاعات خود، بویژه اطلاعات روی حافظه های جانبی تان که از حمله قبلی مصون مانده اند را از دست بدهید.

کدام ضدباج افزار را بخریم؟

نرم­افزار ضدباج­گیر پادویش قدرتمندترین نرم­افزار ضدباج افزار در بین سایر رقبا می باشد. این محصول با لایه­های دفاعی خود حملات تمامی باج افزار های شناخته شده و جدید را شناسایی نموده و با آنها مقابله می کند. ضد­باج­گیر پادویش از تکنولوژی های پیشرفته رفتارشناسی جهت مقابله با باج افزار­ ها استفاده می کند.

ضد­باج­گیر پادویش دارای تاییدیه AV Test

موسسه AV Test آلمان بعنوان یکی از معتبر­ترین مراجع بررسی نرم افزار های امنیتی، عملکرد آنها را مورد ارزیابی قرار می دهد. بنا بر گزارش منتشر شده توسط موسسه AV Test، محصول ضد­باج­گیر پادویش در مقابل 100% باج افزار های شناخته شده و ناشناس مقابله می کند. مطابق این گزارش پادویش یکی از بهترین نرم افزار های ضدباج افزار­ی بوده و رایانه کاربران را در مقابل با تمامی باج افزار ها ایمن نگاه می دارد.

ضد­باج­گیر پادویش تنها سد دفاعی در برابر حملات WannaCry

بدافزار WannaCry یکی از خطرناک ترین باج افزار های موجود می باشد. این باج افزار در سال 2017 به 230.000 رایانه در 150 کشور در جهان حمله کرده و میلیارد ها دلار به آنها خسارت وارد نمود. در آن زمان آنتی ویروس پادویش برخلاف سایر آنتی ویروس های قدرتمند جهانی، توانست بدون نیاز به دریافت بسته بروزرسانی، در برابر باج افزار WannaCry ایستادگی کند. بنابراین کاربران پادویش در مقابل حملات این باج افزار خطرناک ایمن بودند.

معرفی 4 لایه امنیتی ضدباج افزار ایرانی

ضد­باج­گیر پادویش دارای 4 لایه امنیتی پیشرفته می باشد. این نرم افزار بواسطه تکنولوژی رفتارشناسی، به عنوان یکی از قدرتمندترین ضدباج افزار های موجود شناخته می شود. ضد­باج­گیر پادویش باج افزار های ناشناخته و جدید را از روی رفتارشان شناسایی کرده و با آنها مقابله می کند. لایه های امنیتی ضد­باج­گیر پادویش بدین شرح می باشند:

  • لایه محافظت اطلاعات: اولین لایه امنیتی ضد­باج­گیر پادویش، لایه محافظت اطلاعات می باشد. این لایه بدون نیاز به دریافت بسته بروزرسانی، باج افزار هایی که سعی در رمز گزاری فایل ها دارند را شناسایی کرده و با آنها مقابله می کند. باج افزار WannaCry توسط این لایه شناسایی گردید.
  • لایه داده بان: این لایه دو بار در روز از فایل های کاربران بکاپ گرفته و از اطلاعات بکاپ گرفته شده نیز محافظت می نماید. فرایند بکاپ گیری بسرعت انجام شده و کمتر از 5% از حافظه را مصرف می نماید. کاربران حتی می توانند بواسطه این قابلیت به اطلاعات حذف شده و یا ویرایش شده خود نیز دسترسی داشته باشند.
  • لایه محافظت MBR: بعضی از باج افزار ها با آلوده کردن MBR قبل از بوت ویندوز بالا آمده و هارد را رمز می کنند. لایه محافظت MBR مانع از تغییر MBR می شود. بنابراین علاوه بر مقابله با باج افزار های مذکور، جلوی بدافزار های روت کیت آلوده کننده MBR را نیز می گیرد.
  • لایه طعمه گذاری: این لایه در تمامی پوشه های سیستم چند فایل طعمه را قرار می دهد. هنگامی که باج افزار ها بخواهند فایل های طعمه را قفل نمایند، توسط این لایه شناسایی شده و با آنها مقابله می کند.

ضد­باج­گیر پادویش یکی از بهترین ضدباج افزار های موجود بوده و با تمامی آنها مقابله می کند. قابلیت ضدباج افزار­ی یکی از ویژگی های محصول آنتی ویروس پادویش نسخه امنیت کامل می باشد. با نصب آنتی ویروس پادویش هم در برابر ویروس ها و هم در برابر باج افزار ها ایمن خواهید ماند.

جهت آشنایی بیشتر با ضد‌باج‌گیر پادویش و آگاهی از سایر امکانات و ویژگی های آن به صفحه محصول ضد‌باج‌گیر پادویش از منوی “محصولات” مراجعه نمایید. همچنین برای دانلود و استفاده رایگان 20 روزه از آنتی ویروس پادویش اینجا را کلیک نمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!