راهنمای بهترین آنتی ویروس

راهنمای خرید بهترین آنتی ویروس یکی از دغدغه های همیشگی کاربران می باشد. اغلب کاربران برای حفظ امنیت خود در فضای مجازی به دنبال تهیه بهترین آنتی ویروس می باشند. در این مطلب به بررسی انواع آنتی ویروس ها می پردازیم.

همواره ویروس های کامپیوتری کابوسی برای کاربران بوده اند. ترس از دست دادن اطلاعات بزرگترین نگرانی کاربرانی می باشد که از آنتی ویروس استفاده نمی کنند. معمولا این دسته از کاربران در مدت زمان کوتاهی به ویروس های کامپیوتری آلوده می شوند. در نتیجه گرفتار کندی سیستم، ایجاد نقص در عملکرد رایانه و یا از دست دادن اطلاعات می گردند. بنابراین استفاده از راهنمای خرید آنتی ویروس معتبر حائز اهمیت می باشد.

بهترین آنتی ویروس کدام است؟

بهترین آنتی ویروس، آنتی ویروس های اورجینال می باشند. همانطور که در مطلب ” آنتی ویروس اورجینال بخریم یا کرک شده؟ ” بیان شده است، آنتی ویروس های غیر اورجینال توانایی کافی برای حفظ امنیت کاربران را ندارند. آنتی ویروس غیر اورجینال شامل آنتی ویروس رایگان، آنتی ویروس کرک شده و یا آنتی ویروس ارزان قیمت می باشد
از طرفی آنتی ویروس های اورجینال خارجی بدلایلی همچون قیمت های گران و عدم پشتیبانی فارسی انتخاب مناسبی برای اغلب کاربران نمی باشند. بنابراین بهترین آنتی ویروس، آنتی ویروس اورجینال ایرانی می باشد.

تنها آنتی ویروس اورجینال ایرانی

آنتی ویروس پادویش تنها آنتی ویروس اورجینال ایرانی می باشد. سایر آنتی ویروس های ایرانی، نسخه کپی شده محصولات خارجی بوده که با پوسته ای فارسی ارائه شده اند. این محصولات امنیت لازم را برای کاربران فراهم نمی آورند
آنتی ویروس پادویش علاوه بر موارد مذکور دارای قابلیت های فراوانی می باشد که این محصول را قابل رقابت با محصولات اورجینال خارجی می نماید. ضد باج افزار قدرتمند پادویش به تاییدیه موسسه AV-Test آلمان، با تمامی باج افزار های شناسایی شده و حتی جدید مقابله می نماید. این ویژگی با این کیفیت در هیچ کدام از محصولات اورجینال خارجی وجود ندارد.
پشتیبانی حرفه ای پادویش یکی دیگر از مزیت های رقابتی این محصول می باشد. از دیگر ویژگی های پادویش می توان به هوش مصنوعی و تکنولوژی رفتار شناسی و بهره گیری از شبکه پردازش ابری اشاره نمود. تمامی مزیت های فوق بهمراه قیمت بسیار ارزان نسبت به محصولات اورجینال خارجی، آنتی ویروس پادویش را به عنوان بهترین آنتی ویروس اورجینال تعیین می نماید.

راهنمای خرید آنتی ویروس اورجینال ایرانی

برای تهیه آنتی ویروس اورجینال پادویش، از منوی محصولات، صفحه آنتی ویروس ویندوز را انتخاب نمایید. در این صفحه امکان خرید لایسنس، دانلود رایگان محصول، تمدید لایسنس قابل مشاهده می باشد. همچنین برای راهنمایی جهت دانلود، نصب و فعالسازی محصول به راهنمای مصور موجود در لینک راهنمای تصویری خرید تا فعالسازی مراجعه نمایید.

تهیه آنتی ویروس پادویش

تهیه آنتی ویروس پادویش شامل چهار مرحله زیر می باشد:
– دانلود: جهت دانلود محصول از منوی “پشتیبانی” روی گزینه “دانلود” کلیک نموده و محصول مورد نظر را دانلود نمایید.
– نصب: پس از اتمام دانلود فایل نصبی، روی آن کلیک نمایید تا فرایند نصب آغاز گردد. در پایان می توانید حالت “فعال سازی دوره رایگان آزمایشی” را انتخاب نموده و به مدت 20 روز بصورت رایگان از محصول استفاده نموده و در صورت رضایت از محصول نسبت به خرید لایسنس و فعالسازی اقدام نمایید.
– خرید لایسنس: برای خرید لایسنس (مجوز استفاده) به منوی “فروشگاه” مراجعه نموده و پس از تعیین تعداد کاربر و مدت اعتبار فرایند خرید اینترنتی را انجام دهید. در پایان لایسنس 25 کاراکتری صادر شده و به کاربر نمایش داده می شود.
– فعالسازی: جهت فعالسازی محصول بر روی “مجوز استفاده” در صفحه اصلی نرم افزار کلیک نمایید. در ادامه با افزودن مجوز استفاده، لایسنس (مجوز استفاده) خریداری شده را به محصول اضافه نمایید. سپس بر روی دکمه فعالسازی کلیک کرده تا محصول فعال گردد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!