چرا آنتی ویروس نصب کنیم؟ قطعا پیشگیری بهتر از درمان است. همواره از دست دادن اطلاعات برای ما عواقبی در پی دارد. پس بهتر است از آن جلوگیری کنیم. 

.

.

.

.

آنتی ویروس برای ما چه کاری انجام می دهد؟ انتی ویروس یک نرم افزار است که از تهدیدات پیش بینی نشده جلوگیری کرده و ریسک به خطر افتادن امنیت سیستم و اطلاعات را به شدت کاهش می دهد.

این خطرات که  آنها را تهدید می نامیم می توانند از طرق مختلفی به ما آسیب بزنند. برای مثال نصب یک نرم افزار رایگان که می تواند هر اتفاقی در پس آن و به دور از چشم کاربر رخ دهد. همانطور که وسعت استفاده از تلفن همراه هوشمند به شدت افزایش یافته و اکثرا فعالیت های پرداختی، انتقال و تبادل اطلاعات، ذخیره اطلاعات شخصی و … از طریق تلفن های هوشمند رخ می دهد پس باید برای حفظ امنیت آن چاره ای اندیشید. آنتی ویروس اندروید پادویش با در اختیار داشتن الگوهای به روز می تواند به میزان قابل توجهی این اطمینان را به شما بدهد که مانع از این اتفاقات شود.

پادویش به علت بومی بودن, امکان شناسایی و مقابله با تهدیدات منطقه ای را دارا می باشد درحالی که سایر رقبای خارجی از آن بی بهره اند. این آنتی ویروس قابلیت هایی را در اختیار مشتری قرار داده تا با خیالی آسوده امور روزانه خود را انجام دهد.

الگوهای استفاده شده در این آنتی ویروس با توجه به نیاز های جامعه و به دست متخصصان ایرانی نوشته شده است که استفاده از آن را برای شما جذاب تر می کند. در کنار توجه به تهدیدات سایبری باید به تهدیدات فیزیکی نیز توجه نمود، تهدیداتی از قبیل سرقت تلفن همراه و سوء استفاده از اطلاعات آن. از دیگر ویژگی های آنتی ویروس اندروید پادویش می توان به موارد زیر اشاره نمود:

برخی ویژگیهای پادویش همراه:

  1. پیدا کردن موقعیت جغرافیای تلفن همراه با ارسال یک پیامک ساده برای تلفن همراه خود. حتی اگر به سرقت رفته باشد.
  2. اطلاع از تعویض سیم کارت توسط سارق و ارسال شماره سیم کارت سارق به شماره تلفن از پیش تعیین شده.
  3. تغییر رمز ورود به تلفن همراه با ارسال یک پیام از شماره از قبل تعیین شده.
  4. قفل کردن تلفن همراه با ارسال یک پیامک ساده برای تلفن همراه خود.
  5. پاک کردن کل اطلاعات گوشی ( wipe data ) با ارسال یک پیامک ساده برای تلفن همراه خود.
  6. قفل کردن دوربین گوشی جهت جلوگیری از سوء استفاده ها.
  7. ثبت تصویر شخص در صورت وارد نمودن الگو و یا رمز اشتباه.
  8. افزایش امنیت و کاهش مصرف اینترنت با امکان قطع دسترسی برنامه ها به اینترنت.
  9. تشخیص معتبر بودن یا جعلی بودن درگاه پرداخت قبل از انجام تراکنش های بانکی.
  10. پویش کل دستگاه جهت یافتن بد افزارهای تبلیغ گذار – باج افزار– جاسوس افزار– فیشینگ– ویروس- تروجان– کرم و بدافزارهای جدید و مخرب.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!