×
1محصول مورد نظر را انتخاب کنید.
2 اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید.
3 مبلغ محصول را پرداخت کنید.

در پروسه خرید، می توانید از کارشناسان ما راهنمایی دریافت نمایید.

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه - 8 تا 17
پنج شنبه ها و جمعه ها تعطیل هستیم !

معرفی آنتی فیشینگ پادویش

  • با آنتی فیشینگ پادویش با خیال راحت پرداخت اینترنتی کنید
  • دیگر نیاز نیست نگران صفحات پرداخت جعلی « فیشینگ » باشید
  • آنتی فیشینگ پادویش مانعی مستحکم در برابر کلاهبرداران اینترنتی می باشد
  • آنتی فیشینگ پادویش صفحات جعلی را به سرعت شناسایی کرده و به شما هشدار می دهد
آنتی فیشینگ

ویژگی های افزونه آنتی فیشینگ

به کمک آنتی فیشینگ پادویش، از دسترسی هکر ها به اطلاعات حساب بانکی تان در صفحات جعلی پرداخت در امان می مانید.

این افزونه درگاه های پرداخت جعلی را شناسایی کرده و ضمن نمایش اخطار از ورود کاربران به این صفحات جلوگیری می نماید.

متخصصان و نخبگان بهترین دانشگاه های ایران دست به دست یکدیگر داده و تمامی قابلیت ها و امکانات مورد نیاز شما را در نسخه آنتی فیشینگ قرار داده اند.

دیگر تمامی درگاه ها ایمن هستند ...

امکان مدیریت افزونه

قابلیت فعال و غیرفعال‌ کردن افزونه و دریافت گزارشات مربوطه

شناسایی حملات فیشینگ

شناسایی حمله فیشینگ و مقابله با آن از طریق جلوگیری از ارسال اطلاعات

اعتبار سنجی درگاه بانکی

شناسایی درگاه‌های پرداختی رسمی از جعلی

گزارش حملات فیشینگ

دریافت گزارش خطا در تشخیص درگاه های نامعتبر

سوالات متداول

رمزگیری یا فیشینگ به معنای دریافت اطلاعات کاربری و بانکی افراد با جعل صفحات ورود یا درگاه های بانکی است. درواقع هروقت وارد یک صفحه جعلی درگاه بانکی شوید، بدون آنکه متوجه شده باشید، مورد حمله فیشینگ قرار گرفته اید. هنگامی که وارد یک صفحه پرداخت جعلی می شوید، اگر اطلاعات حساب بانکی تان را وارد کنید، هکر سازنده صفحه جعلی اطلاعات وارد شده شما را می بیند و به سرعت با اطلاعات وارد شده حساب بانکی شما را خالی می کند.

کلاهبرداران اینترنتی صفحات جعلی را دقیقاً شبیه صفحه درگاه بانکی می سازند. در ادامه، لینک صفحه جعلی فیشینگ را به همراه متن های فریبنده با پیامک یا شبکه های اجتماعی برایتان ارسال می کنند. حال اگر شما روی لینک ها کلیک کنید و وارد صفحه جعلی شوید در دام فیشینگ افتاده اید. کلاهبرداران در پشت صفحه فیشینگ اطلاعات ورودی شما را می بینند و همزمان اطلاعات تان را در یک صفحه اصلی درگاه بانکی وارد می کنند. در نتیجه خرید شما (به علت جعلی بودن درگاه بانکی تان) ناموفق می ماند و خرید هکر با اطلاعات حساب بانکی شما (به علت اصلی بودن درگاه بانکی اش) موفقیت آمیز خواهد بود.

بله. حتی با وجود فعالسازی رمز دوم پویا که از طریق پیامک برایتان ارسال می شود، امکان فیشینگ وجود دارد. چگونه؟ به این مثال توجه کنید:

فرض کنید برای خرید یک شارژ ۵ هزار تومانی عبارت «خرید شارژ» را در گوگل جستجو می کنید و وارد یک سایت ناشناس می شوید. در ادامه برای پرداخت وارد درگاه جعلی شده و اطلاعات حساب تان (شامل شماره کارت، شماره cvv2 و تاریخ انقضا) را وارد می کنید. یک هکر (یا رباتی که توسط یک هکر برنامه ریزی شده) در حال مشاهده اطلاعات شماست و برای انجام یک تراکنش به مبلغ ۵ میلیون تومان وارد یک درگاه واقعی می شود و تمامی اطلاعات شما را وارد می کند.

در ادامه شما روی دکمه دریافت رمز پویا کلیک می کنید. صفحه شما جعلی است و هیچ پیامکی از سوی بانک قابل دریافت نیست. اما هکر نیز به سرعت روی دکمه دریافت رمز پویا در درگاه واقعی خود کلیک می کند. در همین زمان پیامکی را دریافت می کنید که مربوط به خرید هکر است، نه شما! شما نیز به تصور اینکه این پیامک برای خرید شما صادر شده، عبارت رمز پویا را وارد کرده و روی تکمیل خرید کلیک می کنید. هکر نیز در همان زمان رمز پویایی را که شما وارد کرده اید در درگاه واقعی خود وارد کرده، روی گزینۀ تکمیل خرید کلیک می کند. به همین سادگی به جای ۵ هزار تومان، ۵ میلیون تومان از حساب شما کسر می شود!

بسیاری از افراد تصور می کنند که هیچ گاه در دام صفحه های جعلی نخواهند افتاد. اما این طور نیست! خیلی اوقات پیام هایی در شبکه های اجتماعی و یا پیامک هایی با مضامینی مانند: دریافت سهام عدالت، ثبت نام کارت سوخت، ثبت نام قرعه کشی خودرو، ثبت نام واکسن آنفولانزا، دریافت ماسک با نرخ دولتی، و یا صد ها عنوان فریبنده دیگر دریافت می کنید که از شما خواسته شده با کلیک روی لینک پایین پیام و پرداخت مبلغی ناچیز، از خدمات اشاره شده، بهره مند شوید. متاسفانه به محض ورود به لینک ارسالی در دام فیشینگ خواهید افتاد.

دانلود رایگان آنتی فیشینگ

رایانه دارید؟ افزونه آنتی فیشینگ را روی مرورگرتان نصب کنید

موبایل دارید؟ اپلیکیشن آنتی فیشینگ را روی گوشی نصب کنید

برای آشنایی با سایر محصولات پادویش روی گزینه های زیر کلیک نمایید

برای پرسش سوالات خود و یا

هرگونه مشکلی با ما در ارتباط باشید.

تلفن: 43912000-021 (داخلی 3)

واتس آپ: 09306246646

بالا