امروزه با افزایش خریدهای اینترنتی، سرقت اطلاعات بانکی نیز افزایش داشته است. تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا از اعتبار حساب بانکی بعضی افراد به صورت ناخواسته کسر می گردد؟ اگر برای شما هم این اتفاق افتاده و یا حتی شنیده اید می توانید در ادامه از آن جلوگیری کنید.

.

.

برخی از هکرها صفحاتی تقلبی مشابه صفحات پرداخت اینترنتی بانکها می سازند و شما را به آن صفحات هدایت می کنند. هنگامی که شما تمامی اطلاعات کارت بانکی خود را در صفحه پرداخت فیشینگ شده وارد می کنید, در واقع کل اطلاعات کارت بانکی خود را در اختیار هکر ها قرار داده و آنها نیز به سرعت موجودی حساب شما را برداشت می کنند.

شرکت امن پرداز محصولی بومی و ایرانی تولید کرده است تا در خریدهای اینترنتی همراهتان بوده و شما را در صحت سنجی اصالت صفحات پرداخت بانکی یاری نماید.

 اما چه طور؟

این نرم افزار با بررسی مولفه های تخصصی, صفحات پرداخت را با استاندارهای واقعی مقایسه کرده و از طریق یک هشدار، شما را در جعلی بودن صفحه پرداخت آگاه می سازد. این نرم افزار بدون هیچ گونه دسترسی در تلفن همراه فعالیت کرده و صرفا صفحات اینترنتی پرداخت را رصد می کند. شما می توانید نمونه اعلانات در تلفن همراه را مشاهده نمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!